Квартира, гараж і причіп: Путін знову насмішив світ своєю декларацією про майно та доходи

Центральна виборча комісія РФ опублікувала декларацію про доходи Володимира Путіна, зареєстрованого кандидатом під час виборів президента РФ
Путін прозвітував перед ЦВК про свої доходи. Фото - росЗМІ

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на видання Комерсант, за шість років, з 2018 до 2022 року, Путін заробив 67 мільйонів 591 тисячу 875,34 рубля (приблизно 750 тисяч доларів). Це зарплата президента РФ, дохід від вкладів у банках, цінних паперів, а також пенсія, зокрема військова, та продаж майна.

У декларації Путіна, як і в 2018 році, коли він звітував перед ЦВК минулого разу, сказано, що він має 77-метрову квартиру в Петербурзі і один гараж площею 18 квадратних метрів там же. Також не змінився список транспортних засобів, що належать йому: два ГАЗ М21, випущені в 1960 і 1965 роках, ВАЗ 2121 2009 року і причіп «Скіф» 1987 року. У власності Путіна, як і раніше, знаходяться 230 акцій банку “Санкт-Петербург” (ціна однієї акції на Мосбіржі становить 280,49 рублів).

путін
Фото – росЗМІ

За шість років скоротилася кількість рахунків у банках, зареєстрованих на ім’я Путіна – з 13 до 10. При цьому сума накопичень на них зросла майже вчетверо – з 13,8 мільйона рублів до 54,4 мільйона. За останні 12 років сума накопичень збільшилася майже вдесятеро — 2012 року Путін повідомляв, що на його рахунках 5,7 мільйона рублів.

Прес-секретар виборчого штабу Володимира Путіна Олександра Суворова повідомила «Комерсанту», що сума його доходів за шість років складається насамперед із його зарплати як президента. Крім того, в 2017 році він продав земельну ділянку, що належала йому в Московській області. «Розмір накопичень кандидата пропорційний його доходам. Необхідно враховувати, що посада президента РФ передбачає перебування на державному забезпеченні, що дає змогу відкладати кошти», – сказала Суворова.

Також раніше ми писали про те, що Кадиров запропонував скасувати вибори президента РФ

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *