ХАМАС висунув нові вимоги щодо умов припинення вогню в Газі

Остання пропозиція ХАМАС включала вимогу, щоб Ізраїль погодився на 12-тижневе припинення вогню замість шести тижнів, пропонованих у попередній пропозиції
Вимога ХАМАС, щоб Ізраїль погодився на 12-тижневе припинення вогню, стала головною проблемою в останньому раунді переговорів. Фото - Israel Defense Forces

Як повідомляє «Kreschatic», згідно з даними трьох джерел, цитованими CNN, тривалість початкової паузи в бойових діях у потенційній угоді про припинення вогню та звільнення заручників між Ізраїлем і ХАМАС стала головною проблемою під час останнього раунду переговорів у Каїрі.

Пропозиція угрупування, подана цього тижня посередникам США, Єгипту та Катару, передбачає два один за одним «періоди спокою» по шість тижнів кожен. Джерела дотичні до переговорів кажуть, що Ізраїль особливо стурбований формулюванням того, як перша фаза буде переходити в другу.

Ях'я Сінвар
Ях’я Сінвар, керівник ХАМАС. Фото – timesofisrael.com

Згідно з повідомленням CNN, ізраїльські офіційні особи виступають проти довшої паузи, оскільки це фактично стане припиненням війни, що Єрусалим відмовився прийняти як умову угоди щодо звільнення заручників.

Інформація про нові вимоги надійшла після того, як ХАМАС заявив сьогодні рано вранці, що його делегація, яка бере участь у переговорах щодо досягнення згоди в Каїрі, виїхала з міста до Катару, додавши, що «тепер м’яч повністю» на боці Ізраїлю.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ХАМАС знову відмовився від угоди про припинення вогню в Газі

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати