У понеділок зранку, 3 лютого, як повідомляє «Медуза», в елітному московському ЖК «Алые паруса» пролунав вибух, одні росЗМІ пишуть про гранату, інші – про саморобний вибуховий пристрій. Внаслідок цього, за неофіційними даними, нібито одна людина загинула, кількість постраждалих від 4 до 8, інформує «Kreschatic».
Консьєржка розповіла, що вибух стався після того, як один із мешканців разом з охоронцями увійшов до під’їзду. За словами жінки, вона раніше бачила його по телевізору. Російські Telegram-канали стверджують, що мова йде про президента «Федерації боксу ДНР», засновника батальну «Арбат» Саркісяна Армена Нагапетовича.
Кримінальний «авторитет», який входив до близького оточення Віктора Януковича, займався постачанням «тітушок» на Майдан під час Революції Гідності. За попередніми даними, він отримав важкі поранення, однак зміг вижити. До ЖК прилетів медичний гелікоптер.
Нагадаємо, що торік у грудні СБУ оголосила йому підозру за вербування в’язнів на війну проти України. Також Саркісян перебуває у міжнародному розшуку за організацію вбивств у центрі Києва.
Як повідомлялося, у грудні у Москві ліквідували начальника військ РХБЗ РФ Ігоря Кіриллова. Кремлівський диктатор Володимир Путін поскаржився на те, що Захід не засудив вбивство генерала.