Beyoncé прокоментувала скасування позову проти Jay-Z та P Diddy

Після скасування позову проти Jay-Z та P Diddy, Beyoncé відчула полегшення, знову зосередивши свою увагу на родині, турі та бізнесі. 
P.Diddy. Фото - Wallpaper Cat

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Mirror US 

Позов проти Jay-Z та “P Diddy” був скасований після того, як позивачка, відома як Jane Doe, подала документи до суду, щоб добровільно відмовитися від справи. Цей випадок, який стався в грудні 2024 року, стосувався звинувачень у сексуальному насильстві, де йшлося про ймовірний злочин, скоєний ще в 2013 році. Тепер, завдяки скасуванню позову, всі звинувачення були відкинуті, і документально справу закрили без права повторного подання.

Відразу після скасування позову, Jay-Z прокоментував ситуацію в офіційній заяві. Він поділився своїми переживаннями, зазначивши, що цей процес став справжнім випробуванням для його сім’ї, зокрема для дружини Beyoncé. Він наголосив, що подібні справи можуть завдати серйозної емоційної травми, і це торкнулося не тільки його, а й їхніх дітей, Blue Ivy та близнят Sir і Rumi. Для нього та його родини цей розвиток подій став певною перемогою, хоча звинувачення були надуманими та безпідставними.

За словами джерела, Beyoncé відчула величезне полегшення, хоча це було складним періодом для неї. Позов знову нагадав про моменти, коли вона переживала зраду від чоловіка, і це, безумовно, вплинуло на її емоційний стан. Водночас її турботи також стосувалися їхніх дітей, які так чи інакше були причетні до цієї ситуації. Після того, як справу було закрито, Beyoncé змогла знову зосередитися на важливих аспектах свого життя, таких як майбутнє турне, сім’я та бізнес.

І хоча Jay-Z заявив, що ця справа була “смішною” і не мала жодних підстав для подальшого розслідування, він також підкреслив важливість захисту невинних. За його словами, система не повинна дозволяти подібним позовам продовжуватися без належних доказів, адже це може порушити справедливість не лише для потерпілих, але й для тих, хто несправедливо став жертвою таких звинувачень. У кінці кінців, він висловив надію на те, що правда завжди переможе.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи опиниться Diddy на межі банкрутства через судові витрати.

Share This Article
Щоб бути вільним потрібно знати правду.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *