Американське видання Newsweek пише, що рішення президента США вивести Штати з ЮНЕСКО обурило китайське керівництво. Пекін вважає, що таким чином Вашингтон порушує принципи багатосторонності, на яких базується міжнародна система, інформує «Kreschatic».
Глава Білого дому ухвалив рішення щодо виходу Америки з ЮНЕСКО, оскільки не згоден з її «антиамериканською та антиізраїльською» політикою. На думку Трампа, організація надмірно зосереджена на «пробуджених» темах різноманітності, рівності та інклюзії, а також упереджена щодо КНР та Палестини.
Речник Міністерства закордонних справ КНР Го Цзякунь публічно розкритикував рішення президента США. За його словами, відповідне рішення є негідним великої держави. Також дипломат зазначив, що Штати втретє виходять з ЮНЕСКО та давно не сплачували заборгованість.
Як повідомлялося, американський лідер пригрозив новими атаками на об’єкти ядерної програми Ірану.