Bluestone Mining дає кожному можливість отримувати пасивний дохід за допомогою інноваційного хмарного майнінгу «Зареєструйся та отримай $10»

16 лютого 2016 року bluestonemining запровадила трансформаційний підхід до індустрії цифрових активів, демократизуючи простір для майнінгу криптовалют, запроваджуючи революційні рішення для хмарного майнінгу
Юрій Федоров 517 Коментувати

Ця новаторська розробка спрямована на те, щоб зробити процес видобутку цифрових валют доступним для ширшої аудиторії шляхом спрощення та усунення людської участі.

Заснована в 2016 році bluestonemining є ліцензованою платформою для хмарного майнінгу криптовалют, яка досягла значного прогресу в області блокчейну. Компанія має надійну, найсучаснішу інфраструктуру майнінгу на промислових підприємствах по всьому світу та наразі обслуговує понад 6 500 000 користувачів у всьому світі.

bluestonemining прагне демократизувати видобуток криптовалюти, надаючи доступну платформу, яка вимагає мінімального початкового депозиту, що дозволяє користувачам розпочати свій криптовалютний бізнес без великих інвестицій. Платформа спрощує процес реєстрації за допомогою швидкого та легкого процесу реєстрації, що дозволяє користувачам почати видобуток біткойнів за лічені хвилини.

bluestonemining також забезпечує щоденний дохід від контрактів на хмарні обчислення та пропонує кілька методів виведення коштів на своєму веб-сайті. Визнаючи нестабільність галузі, bluestonemining також забезпечує гнучкість, дозволяючи користувачам залишити індустрію хмарного майнінгу в будь-який час, створюючи автономне середовище з керуванням ризиками.

Містер Джеймс Александер Стентон, співзасновник bluestonemining, пояснює:

bluestonemining прагне зробити видобуток криптовалюти легким, ефективним і безпечним для всіх. Наша місія — демократизувати процес і розширити можливості людей, незалежно від їхніх технологій, а як щодо знань чи ресурсів.

Щоб полегшити складнощі та великі авансові інвестиції, пов’язані з майнінгом криптовалюти, bluestonemining розробила кілька планів хмарного майнінгу. Кожен із цих пакетів пропонує зручний досвід, прозорі звіти про майнінгові дії та автоматичні щоденні виплати.

Прибуткові пакети хмарного майнінгу bluestonemining включають:

  • BTC free computing power: ціна контракту становить 10 доларів США, а термін дії контракту становить 1 день, що забезпечує безризикову можливість досліджувати світ майнінгу з фіксованою прибутковістю 10 доларів основної суми + 0,5 долара прибутку.
  • BTC experience computing power: ціна контракту становить 100 доларів США, а термін дії контракту – 2 дні. Він призначений для досвідчених користувачів і має фіксований прибуток у розмірі 100 доларів США основної суми + 6,6 доларів США прибутку.
  • BTC classic computing power: ціна контракту становить 500 доларів США, а термін дії контракту – 6 днів. Він розроблений спеціально для ентузіастів BTC і гарантує фіксований дохід у розмірі 500 доларів США основної суми + 36,6 доларів США прибутку.
  • BTC Classic Hash Power: контракт коштує 1000 доларів США і діє протягом 14 днів. Переваги BTC Classic Hash Power – фіксований прибуток становить 100 доларів основної суми + 183,4 доларів США прибутку.
  • BTC Classic Hash Power: контракт коштує 3000 доларів США, термін дії контракту становить 21 день і призначений для продовження періоду майнінгу з фіксованою прибутковістю 3000 доларів США + 894,6 доларів США прибутку.
  • BTC Advanced Hash Power: ціна контракту становить 5000 доларів США, а термін дії контракту становить 28 днів, що дає змогу максимізувати ваші прибутки з фіксованим прибутком у 5000 доларів США + прибуток у розмірі 2142 доларів США.
bluestonemining

Кожен пакет ретельно підбирається відповідно до потреб різних інвесторів, що ще більше забезпечує інклюзивність платформи. Користувачі можуть легко контролювати свою майнінгову діяльність і виводити прибутки, забезпечуючи безперебійну подорож від початку до кінця.

Нові користувачі отримують 10 доларів одразу після реєстрації, що ще більше заохочує до участі. Bluestonemining захищає кошти та особисті дані користувачів за допомогою надійних заходів безпеки, включаючи системи захисту від DDoS і SSL, одночасно надаючи повну цілодобову онлайн-підтримку.

Однією з видатних особливостей bluestonemining є унікальна партнерська програма, яка пропонує 3% довічний бонус за кожного реферала. Джеймс Александер Стентон, засновник bluestonemining, пояснює:

Реферальне посилання, яке вони надають, стане рекомендацією на все життя для нових користувачів, які зареєструються через них. Як реферери користувачі отримають винагороду за рефералів.

Прогресивний підхід bluestonemining переосмислить індустрію майнінгу криптовалют, подолавши прірву між складним світом майнінгу і звичайною людиною. Ця революція гарантує, що видобуток цифрової валюти не обмежується лише кількома привілейованими особами, а стає прибутковою справою для всіх.

Щоб дізнатися більше про інноваційну платформу хмарного майнінгу bluestonemining і різні пакети, відвідайте https://bluestonemining.com/

Програму BluestoneMining можна легко завантажити, ввівши пошуковий запит “bluestone” у Google App Store або Apple Store.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *