Як активувати і вводити азбуку Морзе в Hamster Kombat та який код на 7 червня

Дізнайтеся, як запустити режим азбуки Морзе в Hamster Kombat та яку комбінацію використовувати 7 червня.
ЯК ЗАПУСТИТИ АЗБУКУ МОРЗЕ В HAMSTER KOMBAT І ЯКИЙ КОД СЬОГОДНІ 7 ЧЕРВНЯ

Якщо ви граєте в Hamster Kombat на Telegram, то, напевно, хочете заробити якнайбільше ігрових монет перед запуском токена в The Open Network (TON) і майбутнім аірдропом. Використання щоденної комбінації є перевіреним методом, але тепер існує нова можливість отримувати мільйон безкоштовних токенів щодня.

Щоденний шифр – це нова функція, яка дозволяє вводити певний код у азбуці Морзе щодня та негайно отримувати мільйон безкоштовних ігрових монет. Все досить просто, хоча подивимося, чи стане гра складнішою у передаванні щоденних повідомлень гравцям.

Ось як ввести код щоденного шифру для заробітку безкоштовних монет і де його знайти.

Що таке щоденний шифр?

Щоденний шифр, запущений 5 червня, пропонує активним гравцям можливість отримувати 1 мільйон безкоштовних токенів щодня. Оголошення про це було зроблено в пості на офіційному каналі гри в Telegram, разом із послідовністю азбуки Морзе, яка з’являється на екрані завантаження міні-додатку Telegram (слово “LOADING”).

Як ввести щоденний шифр?

Щоб розпочати, тричі натисніть на поле “Заробити за натискання” на головному екрані. Це змінить фон значка хом’яка на червоний, і під лічильником доходів з’явиться поле “Щоденний шифр”. Тепер ви готові вводити код.

HAMSTER KOMBAT

Перше зашифроване слово 5 червня було “BTC” (Bitcoin), і його вводять за допомогою такої послідовності азбуки Морзе:

 • Довге натискання, потім три коротких (B)
 • Довге натискання (T)
 • Довге натискання, коротке натискання, довге натискання, коротке натискання (C).

Іншими словами, вам потрібно натискати екран, щоб утворювалися тире і крапки у наступній послідовності:

 • -…
 • пауза 1 сек
 • пауза 1 сек
 • -…

Кожна літера відображається на екрані після правильного введення, тож ви одразу знаєте, чи вийшло у вас. Нам знадобилося кілька спроб, щоб освоїти ритм, але врешті-решт ми змогли ввести “BTC” у азбуці Морзе і отримати безкоштовні монети.

HAMSTER KOMBAT

Код Морзе для 7 червня

Щоденний шифр оновлюється о 19:00 за UTC щодня, згідно з офіційним відео на YouTube, де також оголосили, що першим кодом був “BTC”.

ТУТ МИ ОПУБЛІКУЄМО КОД, ЯКИЙ БУДЕ АКТИВНИЙ 7 ЧЕРВНЯ, ЯК ТІЛЬКИ ВІН СТАНЕ ВІДОМИЙ.

Однак гравці вже дізналися про це до запуску відео, або методом проб і помилок, або завдяки підказкам, які поширювалися в іншому місці. На момент написання цього тексту це не зовсім ясно — і оскільки це все ще перший день, ми не знаємо напевно, чи буде Hamster Kombat явно ділитися майбутніми кодами.

ВІДЕО

На офіційному каналі Hamster Kombat на YouTube було опубліковано відео про те, як запускати та вводити код у азбуці Морзе.

Ймовірно, ви зможете знайти новий щоденний шифр, досліджуючи соціальні мережі, такі як Twitter (або X) або TikTok, подібно до того, як щоденну комбінацію часто легко знаходити відразу після її оголошення. Якщо ми знайдемо більш надійний спосіб виявлення щоденного шифру, ми додамо його тут у майбутньому оновленні.

Лістинг і розвиток проекту

Hamster Kombat швидко розвивається, і найближчим часом планується лістинг токенів HMSTR. Торги розпочнуться на кількох криптовалютних платформах вже наступного місяця. Деякі з бірж, які можуть додати токени Hamster до свого лістингу:

 • BINANCE – одна з найавторитетніших і децентралізованих платформ з відмінною підтримкою та зручним функціоналом;
 • OKX – відома своїм інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, ідеально підходящим для новачків та досвідчених трейдерів;
 • ByBit – має велику клієнтську базу, передові технології, суворі заходи безпеки та широкий вибір криптовалют;
 • BingX – виділяється надійністю та зручністю використання, пропонуючи користувачам розумні комісії та регуляторну підтримку;
 • GateIO – багатофункціональна платформа, що підтримує багато криптовалютних активів і забезпечує гарантовані торгові опції;
 • WhiteBit – відома високими стандартами безпеки та зручним інтерфейсом, забезпечуючи вигідні умови для трейдерів.

Схожі проекти

Якщо ви шукаєте методи заробітку в інтернеті без початкових інвестицій, окрім Hamster Kombat, зверніть увагу на наступні проекти:

Особливо рекомендуємо звернути увагу на PixelVerse, TapSwap та MemeFi.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *