Що таке інтернет-еквайринг?

Юрій Федоров 120 Коментувати 1

Інтернет-еквайрингом називають процес прийому коштів при сплаті банківською пластиковою чи віртуальною карткою через інтернет. Працює він в декілька етапів. 

  • Спочатку клієнт ініціює транзакцію на сайті або в мобільному додатку, вводячи необхідні дані. 
  • На наступному кроці платіж потрапляє до банку-еквайєра, де транзакція перевіряється. Тільки після цього кошти надходять на рахунок продавця. 

В наш час онлайн-еквайринг є важливим інструментом в електронній комерції, так як пропонує клієнтам значну зручність, дозволяючи здійснювати покупки онлайн без необхідності фізично відвідувати магазин або використовувати готівку. Це забезпечує безпечне виконання транзакцій, оскільки сучасні технології шифрування та стандарти безпеки PCI DSS захищають персональні та фінансові дані споживачів. Крім того, інтернет-еквайринг підтримує широкий спектр банківських карток, забезпечуючи клієнтам гнучкість у виборі засобів оплати. Він також дозволяє споживачам керувати своїми витратами та відстежувати історію покупок в режимі реального часу, забезпечуючи кращий контроль над особистими фінансами.

Переваги використання інтернет-еквайрингу для бізнесу

Данний тип еквайрингу пропонує бізнесу низку важливих переваг, що сприяють зростанню та оптимізації комерційної діяльності:

  • Розширення ринку збуту: використання інтернет-еквайрингу дозволяє компаніям приймати платежі з будь-якої точки світу, тим самим збільшуючи потенційну клієнтську базу.
  • Підвищення продажів: зручність та швидкість онлайн-платежів можуть значно збільшити кількість імпульсивних покупок та покращити загальний об’єм продажів, оскільки клієнти можуть легко купувати товари або послуги без зайвих затримок.
  • Збільшення безпеки транзакцій: інтернет-еквайринг інтегрований із системами безпеки, що відповідають міжнародним стандартам, та знижують ризик шахрайства, забезпечуючи захист конфіденційних даних клієнтів.
  • Оптимізація управління грошовими потоками: інтернет-еквайринг автоматизує процес прийому та обробки платежів, що полегшує управління фінансами, забезпечуючи швидке надходження коштів на рахунок..
  • Покращення клієнтського досвіду: надаючи клієнтам зручний і швидкий спосіб оплати через інтернет, компанії підвищують загальну задоволеність клієнтів, що може сприяти збільшенню лояльності з їхньої сторони.

Ці переваги роблять інтернет-еквайринг важливим інструментом для бізнесів, які прагнуть максимізувати свою онлайн-присутність та оптимізувати комерційні операції.

Як підключити інтернет-еквайринг для вашого бізнесу

Підключення інтернет-еквайрингу залежить від того, який сервіс було обрано. Розберемо цей процес на прикладі Checkbox. Для підключення потрібно будет здійснити всього три кроки:

  1. Зареєструвати на сайті організацію, додати торгову точку, касу та співробітника.
  2. Перейти в розділ «Еквайринг» та обрати в ньому той продукт, який найбільше підходить, враховуючи особливості бізнесу. На цьому етапі також варто обрати банківську установу, яка прийматиме платежі.
  3. Далі заявка надходить на оброблення. Після схвалення клієнту будуть надані необхідні параметри для з’єднання еквайрингу з ПРРО, і можна буде починати роботу.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *