Як китайські діти обходять заборони на відеоігри: деталі хитрощів

Китайський досвід боротьби із залежністю від відеоігор показав, що жорсткі заборони неефективні, а технологічний контроль призводить до нових ризиків.
Дитина. Фото - Pexels

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на The Conversation

У Китаї вже тривалий час діють суворі обмеження щодо тривалості відеоігор для неповнолітніх. Дітям дозволено грати лише годину на день у визначені дні. Влада запровадила системи перевірки імен, комендантські години та спеціальні режими для дітей, щоб зменшити їхню залежність від ігор. Ці заходи спрямовані на боротьбу з ігровою залежністю, яку в країні називають “духовним опіумом”.

Попри впроваджені обмеження, більшість дітей знаходить способи їх обійти. Дослідження свідчать, що понад 77 відсотків неповнолітніх використовують чужі документи або купують акаунти на чорному ринку. Такі дії часто супроводжуються шахрайством, що лише посилює проблему. Суворий контроль викликає обурення серед дітей і ставить питання щодо конфіденційності даних.

Експерти зазначають, що китайський досвід може бути уроком для інших країн, зокрема Австралії. Нещодавно там планують заборонити доступ до соцмереж для дітей до 16 років. Однак технології вікового контролю, які хочуть впровадити, ризикують спричинити схожі проблеми, як у Китаї. Використання таких методів може привести до порушення прав і свобод.

Фахівці радять замінити суворі заборони комплексними підходами, які включають співпрацю з платформами, використання інструментів батьківського контролю та фільтрації контенту. Це дозволить створити безпечніше онлайн-середовище без шкоди для конфіденційності та свободи дітей.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що десятирічний експеримент відкрив нові горизонти у вивченні квантової структури нейтронів.

Share This Article
Щоб бути вільним потрібно знати правду.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *