Аквамарин: соціально відповідальний бізнес і якісні консерви, що допомагають під час війни

Рибні продукти є стратегічно важливим товаром, який широко використовується як на фронті, так і в тилу під час воєнних конфліктів, відзначив Андрій Чуклін, співвласник групи компаній "Інтеррибфлот".

За його словами, “Аквамарин” славиться своєю натуральністю, корисністю та різноманіттям продукції. Чуклін підкреслив, що компанія дбає про якість сировини та дотримання високих виробничих стандартів.

“Аквамарин” відомий своїм безкомпромісним підходом до виробництва, використовуючи лише стерилізацію, а не консерванти, що забезпечує збереження всіх корисних речовин риби. Засновник “Аквамарину”, Григорій Луцай, завжди вважав, що українському ринку не вистачає якісних рибних консервів, і він створив свою компанію, щоб заповнити цю прогалину.

Чуклін зазначив, що компанія постійно розширює свій асортимент, пропонуючи споживачам різноманітні варіанти продукції. “Аквамарин” стає не лише джерелом білка та корисних жирних кислот, але і важливим компонентом здорового харчування під час війни та стресових умов. Крім того, компанія активно залучається до благодійних проектів, спрямованих на підтримку військових та постраждалих від війни.

Чуклін закликав інші підприємства приєднатися до зусиль у наданні допомоги в цей важкий період. Співвласник “Інтеррибфлот” також зазначив, що компанія має намір розширювати свої можливості та виходити на нові ринки, включаючи ринки ЄС та США. Він висловив впевненість у майбутньому України та заявив про готовність “Аквамарину” продовжувати свою роботу задля підтримки країни та її громадян.

Завдяки постійному підтвердженню своєї відданості високим стандартам якості та соціальної відповідальності, “Аквамарин” отримав широке визнання серед споживачів. Продукція компанії не лише задовольняє потреби у смачному та здоровому харчуванні, а й виконує важливу соціальну місію, надаючи підтримку військовим та мирним жителям в умовах війни та кризи. Такий підхід до бізнесу стає прикладом того, як компанія може активно впливати на соціальний та гуманітарний розвиток країни.

Позитивна роль “Аквамарину” у спільноті також проявляється через його активну участь у різноманітних благодійних програмах та соціальних ініціативах. Компанія регулярно надає фінансову підтримку для лікування поранених військових, надає гуманітарну допомогу для постраждалих від війни, а також сприяє розвитку місцевих спільнот та підтримці соціальних проектів, про що детальніше можна почитати за посиланням https://gazeta.ua/articles/promotion/_andrij-cuklin-ta-grigorij-lucaj-akvamarin-yakisni-konservi-scho-dopomagayut-pid-chas-vijni/1176268.

Ініціативи, запроваджені компанією, сприяють збереженню життів, поліпшенню якості життя та підвищенню соціального благополуччя в Україні. Такий комплексний підхід до соціальної відповідальності відображає глибоке зобов’язання “Аквамарину” перед суспільством і підтверджує його статус соціально відповідальної компанії.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *