Війська РФ завдали авіаудару та атакували дронами Сумську область, пошкоджено енергетичну інфраструктуру

Російські війська ввечері 5 травня завдали авіаудару по енергетичних об'єктах Сумської області, а вночі атакували регіон дронами типу «Шахед»
Частина регіону залишилася без електрики. Фото - ДСНС Сумщини

Як повідомляє «Kreschatic», населені пункти Сумського, Роменського та Охтирського районів залишились без електрики. Об’єкти критичної інфраструктури, включно з лікарнями, перевели на резервне живлення, повідомив голова обласної військової адміністрації Олексій Дрозденко. У місті почали розгортати «пункти незламності», де люди можуть отримати доступ до електрики.

Крім того, вночі та вранці на Сумщині було обстріляно територію Сумського району, а також Хотинську, Білопольську та Есманську громади, повідомив Дрозденко. Про постраждалих у його повідомленні не йдеться.

Над територією Сумської області вночі було збито 12 безпілотників із 13, запущених російськими військами, повідомив командувач Повітряних сил України Микола Олещук.

обстріл Сумщини
Фото – Микола Олещук/Telegram

Російські війська останні кілька місяців збільшили інтенсивність ударів по енергетичній інфраструктурі України. Західні ЗМІ писали, що росіяни змінили тактику – вони більше б’ють по об’єктах у регіонах менш захищених системами ПРО, ніж, наприклад, Київська область.

Також раніше ми писали про те, що російські війська вночі атакували дронами Одеську область: пошкоджено фермерське господарство

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *