Укрзалізниця створює “УЗ Енерго” для оптимізації енергоресурсів

Укрзалізниця, одна з найбільших залізничних компаній України, оголосила про створення нової дочірньої компанії під назвою "УЗ Енерго". Ця ініціатива є частиною стратегії з підвищення ефективності використання енергоресурсів та зниження витрат на електроенергію
Юрій Федоров 126 Коментувати 1

Нова компанія буде відповідальна за управління енергетичними ресурсами, що дозволить Укрзалізниці стати більш енергоефективною та екологічно дружньою компанією.

Причини створення “УЗ Енерго”

Однією з основних причин створення “УЗ Енерго” є необхідність оптимізації витрат на енергоресурси, які є значним елементом витрат компанії. Укрзалізниця, будучи великим споживачем електроенергії, стикається з постійними викликами, пов’язаними з підвищенням цін на енергію та потребою у зниженні викидів вуглецю. Створення окремої компанії, яка буде займатися управлінням енергетичними ресурсами, дозволить більш ефективно контролювати ці витрати та впроваджувати інноваційні рішення для зниження споживання енергії.

Мета та завдання “УЗ Енерго”

Основною метою нової компанії є забезпечення стабільного постачання електроенергії для всіх підрозділів Укрзалізниці, а також оптимізація її споживання. “УЗ Енерго” планує впроваджувати сучасні технології енергоменеджменту, використовувати відновлювані джерела енергії та підвищувати енергоефективність залізничної інфраструктури.

Вплив на пасажирські перевезення

Для пасажирів ці зміни можуть означати підвищення надійності та стабільності залізничних перевезень. Оптимізація енергоспоживання дозволить Укрзалізниці спрямувати зекономлені кошти на покращення якості обслуговування пасажирів, модернізацію рухомого складу та розвиток інфраструктури. Таким чином, пасажири зможуть насолоджуватися більш комфортними умовами подорожей.

Укрзалізниця квитки та онлайн сервіси

Укрзалізниця продовжує надавати своїм пасажирам зручні способи купівлі квитків на потяг. Купити квиток на поїзд можна як у традиційних касах вокзалів, так і через інтернет. На офіційному сайті Укрзалізниці та в мобільному додатку кожен пасажир може знайти розклад руху поїздів, обрати потрібний рейс та купити квиток на поїзд у декілька кліків. Це дозволяє уникнути черг і заздалегідь планувати свої поїздки.

Переваги створення “УЗ Енерго”

Створення “УЗ Енерго” має багато переваг як для компанії, так і для пасажирів:

1. Ефективність. Оптимізація витрат на енергоресурси дозволить Укрзалізниці зекономити значні кошти, які можуть бути спрямовані на розвиток інфраструктури та поліпшення сервісу.
2. Екологічність. Використання відновлюваних джерел енергії та зниження викидів вуглецю сприятиме покращенню екологічної ситуації в Україні.
3. Надійність. Забезпечення стабільного постачання електроенергії дозволить уникнути перебоїв у роботі залізничного транспорту, що позитивно вплине на надійність перевезень.

Що дасть створення компанії “УЗ Енерго”

Створення нової компанії “УЗ Енерго” є важливим кроком для Укрзалізниці в напрямку підвищення ефективності та зниження витрат на електроенергію. Це рішення сприятиме покращенню якості обслуговування пасажирів, дозволить впроваджувати сучасні технології енергоменеджменту та зменшить негативний вплив на довкілля. Укрзалізниця продовжує працювати над тим, щоб зробити свої послуги більш зручними та доступними для всіх пасажирів, пропонуючи їм можливість легко купити квиток на поїзд та насолоджуватися комфортними умовами подорожі.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *