Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Politexpert
20 грудня православна церква згадує святого священномученика Ігнатія Богоносця, який жив у I—II століттях. Ігнатій був єпископом Антіохії і залишив важливу спадщину для християнської церкви. Його називають Богоносцем за особливу близькість до Бога. Він був учнем апостолів Івана Богослова та Петра, працював над єдністю Церкви, що переживала гоніння.
Ігнатій став єпископом у 67 році, багато працюючи для зміцнення віри серед християн. Під час ув’язнення написав важливі листи до різних громад, де закликав до єдності та боротьби з єресями. Загинув за віру у 107 році, ставши мучеником. Його смерть стала свідченням непохитності віри, і він помер, молячись за вірних.
20 грудня також має народні прикмети. Якщо сніжить, то снігопади триватимуть до Нового року. Якщо на деревах багато снігу, це обіцяє багатий урожай наступного року. Якщо йде дощ, морозів до Різдва, ймовірно, не буде. В цей день забороняється вбивати павуків і підвищувати голос на коней. Не рекомендується також їздити верхи.
Цього дня існує традиція одягати кожух навиворіт при випіканні тіста до Різдва. Вважалося, що це допомагає зробити страви смачнішими. Віряни виконують цю звичку для забезпечення гарної якості їжі на свято. Традиції, які збереглися, відображають важливість цієї дати у християнському та народному календарях.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 19 грудня християни відзначають день пам’яті святого мученика Боніфатія.