День ангела Ніни: традиції, прикмети та поради сьогодні 14 січня

14 січня в календарі відзначається пам'ять святій рівноапостольній Ніні, яка присвятила своє життя проповіді Євангелія та зціленню хворих.
Зимові ягоди. Фото - Pexels

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Politexpert 

Її мощі знаходяться в Бодбійському монастирі в місті Сігнагі. Ніна народилася в Каппадокії близько 280 року і з раннього дитинства була вихована в християнських традиціях. У 20 років разом із батьками вона переїхала до Єрусалиму, де стала ученицею благочестивої жінки на ім’я Ніанфора.

Ніна отримала особливе веління від Матері Божої, яка з’явилася їй уві сні і наказала вирушити в Грузію, де на той час панувало язичництво. Вона дісталася до цієї країни і почала активно проповідувати християнство. Її благословенна місія принесла багато плодів — до Ніни приєдналися інші жінки, разом з якими вона заснувала монастир. Святу Ніну вважають одним із найвідоміших християнських місіонерів, і вона померла в 335 році, залишивши глибокий слід у духовному житті Грузії.

Цього дня, за народними традиціями, не рекомендується злословити, сваритися або бажати зла іншим. Також важливо уникати виходу з дому до сходу сонця, щоб день почався в мирі та благословенні. В Україні є чимало народних прикмет, пов’язаних з цією датою. Якщо вранці на деревах видно іній, це обіцяє потепління, а пташиний спів — відлигу. Якщо на небі ясні зірки і місяць, варто очікувати зниження температури, а якщо птахи літають низько, то незабаром йтиме дощ.

14 січня вважається сприятливим для роботи. Всі розпочаті справи на цей день обіцяють гарні результати, тому важливо провести його активно і з добрими намірами. Цей день дарує можливість зосередитись на роботі та досягати своїх цілей, не забуваючи про доброту і позитивні емоції. Вшановуючи святу Ніну, ми отримуємо шанс на духовне очищення та благословення на майбутнє.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 13 січня віряни вшановують пам’ять святих мучеників Ермила і Стратоника.

Share This Article
Щоб бути вільним потрібно знати правду.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *