День ангела Льва: чудеса та традиції 20 лютого

20 лютого — це день пам'яті святого Льва, який прославився чудесами, а також час для народних прикмет, що передбачають погоду і зміни в природі, що допомагає визначити, що чекає на нас у майбутньому.
Туман. Фото - Pexels

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на Politexpert 

20 лютого православний календар відзначає день пам’яті святого Льва, єпископа Катанського, який жив у VIII столітті. Він був відомий своєю ревною пастирською діяльністю, чудотворенням та захистом християнської віри. Лев служив єпископом в Катання (Сицилія) і залишив глибокий слід у житті місцевих жителів, прославившись своїми чудесами, зціленнями та перемогами над єретичними вченнями.

Однією з найбільш відомих історій про святого Льва є його боротьба з чаклуном Илиодором, який намагався вводити людей в оману, використовуючи магію. Лев, молячись Богу, подолав силу зла, і маг був знищений в храмі вогнем, що охопив його. Цей акт чудесного зцілення змусив багатьох звернутися до справжньої віри, і Лев залишився покровителем Катання. Після смерті його мощі стали джерелом численних чудес і зцілень.

Народні прикмети на 20 лютого передбачають, що якщо в цей день туманно, то весна буде дощовою, а якщо віє сильний вітер — варто очікувати ще кілька морозних тижнів. Також вважається, що якщо прилетять перші граки, то зима скоро закінчиться, а весна буде близько. У цей день люди зазвичай обмежували себе в їжі, зменшуючи кількість м’ясних і молочних страв, і допомагали нужденним або годували тварин, що приносило благословення на весь рік.

Що не можна робити 20 лютого — не варто сваритися, злословити або починати великі справи, оскільки вони могли не принести бажаного результату. Бездіяльність у цей день також вважалася поганим знаком, адже весь рік може стати безрезультативним. Це день, коли важливо зберігати мир і спокій у душі, щоб отримати благословення на рік.

Нагадаємо, раніше ми писали про день пам’яті святого апостола Архипа та народні прикмети.

Share This Article
Щоб бути вільним потрібно знати правду.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *