Представник ОСУВ «Хортиця» в етері «Громадського радіо» розповів, що минулого місяця окупаційні сили Російської Федерації активізувалися на Покровському напрямку.
Головною ціллю для ворога було місто Покровськ Донецької області. Водночас, за його словами, на цій ділянці фронту загарбники зазнали очевидної невдачі, пише видання «Kreschatic».
Речник ОСУВ «Хортиця» зазначив, що у деяких населених пунктах українські війська успішно вели активно оборону і ворожі сили «відкочувалися». На Покровському напрямку командування РФ фактично зосередило загальновійськову армію, також росіяни робили все, щоб хоча перерізати трасу до Дніпропетровської області.
Трегубов додав, що наразі у цій зоні фронту окупанти скаржаться на нестачу особового складу, безпілотників та на неефективну роботу авіаційних бомб.
Нагадаємо, днями в ОСУВ «Хортиця» повідомили, на яких ділянках фронту ЗС РФ намагалися перейти у наступ.