Експерт пояснив, чому окупанти різко активізували штурмові дії на Запорізькому напрямку

Керівник безпекових програм Центру Глобалістики «Стратегія XXI» Павло Лакійчук пояснив, чому ЗС РФ різко активізували штурмові дії на Запорізькому напрямку.
Запорізька область. Фото – akzent.zp.ua

Лакійчук в етері «24 каналу» прокоментував активізацію росіян на Півдні України. За його словами, наразі армія Путіна зосередилася у районі села Кам’янське Запорізької області та намагається просунутися вперед.

За його словами, у планах ЗС РФ можуть бути масовані штурми на цьому напрямку протягом всього літа, інформує видання «Kreschatic».

Як повідомили у 65-й ОМБр «Великий луг», вперше за три роки загарбники почали штурмувати Запорізьку область по всій лінії фронту. Ворог використовує малі піхотні групи та активізували застосування БПЛА, зокрема розвідувальних дронів.

Експерт зазначив, що наразі є незрозумілою мета «другої армії світу» на Запоріжжі. Він вважає, що на тих ділянках, де окупанти пішли у наступ, їм поставили не військові, а військово-політичні цілі.

Лакійчук припустив, що росіяни намагаються відтіснити захисників у першу чергу з тих ділянок, які Сили оборони звільнили позаминулого року, зокрема це стосується Оріхівського та Кам’янського напрямків.

Не виключено, що ЗС РФ мають намір просуватися до траси Запоріжжя – Донецьк. Однак, як нагадав експерт, у ворога недостатньо ресурсів для проведення операції на Півдні України.

Як повідомлялося, у Сухопутних військах ЗСУ заявили про удари загарбників по ТЦК у Харкові та Запоріжжі.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version