Президент під час спілкування з представниками ЗМІ 24 липня висловився щодо ситуації на фронті. За його словами, відсутність вагомих проривів ворог намагається нівелювати військово-інформаційними операціями.
Глава держави заявив, що окупанти не просуваються, водночас Силам оборони дуже важко на полі бою, пише видання «Kreschatic» із посиланням на агентство «Укрінформ».
Гарант зазначив, що росіяни не хочуть воювати, окрім їхньої влади, і все це відчувається. Однак загарбники все одно намагаються здійснити прорив, проте серйозних досягнень у них немає.
Український лідер розповів, що за цей час російські ДРГ 5-7 разів заходили до Покровська, однак ці ворожі групи знищувалися захисниками. Сили оборони покращили ситуацію на сумському напрямку. Зеленський вважає, що умовним успіхом для армії Путіна є Дніпропетровщина, тому з цього РФ може робити інформаційні перемоги.
Президент додав, що ці три напрямки залишаються пріоритетними для країни-агресорки.
Як повідомлялося, головком ЗСУ Олександр Сирський пояснив, чому фінансові стимули можуть збільшити кількість добровольців.