Паламар в інтерв’ю виданню «Українська правда» розповів, що в районі Покровська Донецької області до 4 серпня, коли туди зайшли бійці 1-го корпусу НГУ «Азов», ситуація була критичною, російські загарбники просувалися.
За його словами, захисникам вдалося покращити оборону, а також управління й організацію військ, інформує видання «Kreschatic».
«Калина» пояснив, що ситуацію на цій ділянці фронту ускладнює те, що наразі тут діють 8-ма та 51-ша армії ЗС РФ, які не мають проблем з поповненням живої сили. Коли Сили оборони їх розбивають, вони йдуть на відновлення, швидко добирають особовий склад і знову йдуть у наступ.
Не зважаючи на це, ситуація на Покровському напрямку після заходу «Азова» стала набагато кращою. За цей період «друга армія світу» втратила понад 1600 окупантів вбитими, близько 800 загарбників пораненими та 58 полоненими.
Нагадаємо, в Інституті вивчення війни повідомили, що ЗС РФ перекинули «елітні» підрозділи морської піхоти та ПДВ у Донецьку область. Аналітики ISW розповіли про підготовку ворога до осіннього наступу.