На окупованій Луганщині виник колапс у медзакладах через брак лікарів – ОВА

На ТОТ Луганської області на тлі сезонного спалаху грипу виник колапс у медичних закладах через брак лікарів.
Ольга Лисенко 44
Російські лікарі. Фото – rbc.ru

Начальник Луганської ОВА Олексій Харченко розповів про чергові проблеми в медичній сфері на окупованих територіях регіону. За його словами, через критичну ситуацію РФ показово доправила до Хрустального та Сіверськодонецька «профілактичний патруль», пише видання «Kreschatic».

Чиновник пояснив, що медичні працівники з федеральних центрів країни-агресорки упродовж чотирьох днів цього місяця проводитимуть диспансеризацію містян.

Водночас в окупованому обласному центрі на тлі сезонного спалаху грипу через брак лікарів і відсутність електронного запису утворилися довжелезні черги до поліклінік. Хворим треба чекати по декілька годин, щоб потрапити на прийом до терапевта.

Глава ОВА нагадав, що в так званій «ЛНР» понад 11 років не ухвалюють системних рішень щодо залучення молодих медпрацівників та підвищення рівня надання первинної допомоги.

Раніше Харченко повідомляв, що РФ намагається вирішити кадрові проблеми в медичній сфері на ТОТ Луганщини залученням лікарів із країни-агресорки, які проводитимуть виїзні прийоми. Водночас на постійну роботу в «ЛНР» російські медики не погоджуються.

Нагадаємо, в РФ почали активно штрафувати жителів окупованих територій за українські номери на авто.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину