Про те, що напередодні, 25 квітня, фігурант вищеописаної справи відібрав у 15-річного підлітка смартфон і ненадовго втік, продавши «віджатий» мобільний телефон «другові» (пізніше «гаджет» вилучили правоохоронці), пише «Kreschatic», посилаючись на офіційний Facebook-профіль Поліції Києва.
Як стало відомо, у четвер до чергової частини Деснянського управління Нацполіції надійшло повідомлення щодо вказаного пограбування неповнолітньої, яке було здійснено на вулиці Братиславській у Києві. На місце інциденту було негайно направлено слідчо-оперативну групу, працівників кримінальної поліції районного управління, а також кінологів зі службовим собакою.
У підсумку виявилося, що злочин скоїв 39-річний мешканець Донецька, який раніше притягався до кримінальної відповідальності й звільнився з в’язниці лише 2023 року. Попри те, що після злочину зловмисник намагався втекти, його було оперативно викрито і затримано. Смартфон дівчини було вилучено як речовий доказ.
Після проведення всіх відповідних процедур, раніше судимого фігуранта, який зараз перебуває під вартою, можуть знову відправити «за ґрати» на 10 років.
![Момент затримання зловмисника.](https://kreschatic.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/576867965987.jpg)
Раніше ми писали про те, що в Києві поліцейські затримували колишнього ув’язненого за збут наркотиків і незаконне зберігання зброї.