Як інформує «Kreschatic» із посиланням на відеоматеріал і відомості, оприлюднені на офіційній Facebook-сторінці комунальної корпорації «Київавтодор», дорожники стали регулярно влаштовувати «холодний душ» столичним вулицям.
Насамперед «комунальники» поливають водою з цистерн магістралі, якими курсує автотранспорт загальноміського та районного значення.
Як стало відомо, інтенсифікація поливу вулиць дає змогу скоротити викиди та кількість пилу, а також охолоджує дорожнє покриття, тим самим зменшуючи виникнення деформації в період підвищення температури навколишнього повітря.
Наразі до процесу зволоження вулиць і доріг столиці залучено 32 поливомийні спецмашини.
Слід нагадати — на тлі спекотних погодних умов, у Києві запроваджено обмеження, що стосуються руху великовагового автотранспорту.
Зокрема, саме на цих вулицях Києва зафіксовано найбільший потік вантажних автотранспортних засобів:
Раніше наш інформаційний портал писав про те, що у КМДА нагадували, де 7-8 червня у столиці відбудуться продуктові ярмарки.