За даними ЗМІ, правоохоронці затримали двох підозрюваних в причетності до вибуху в місті Бровари Київської області.
У вівторок зранку, 14 квітня, у Броварах стався вибух у приватному секторі. Видання «РБК-Україна», посилаючись на джерела, заявило, що подія має ознаки терористичного атаку, повідомляє «Kreschatic».
За попередньою інформацією, здетонував саморобний вибуховий пристрій. Дані щодо постраждалих наразі уточнюються, правоохоронці встановлюють обставини інциденту.
Агентство «УНІАН», посилаючись на Національну поліцію України, заявило про затримання двох підозрюваних у причетності до теракту в місті.
Нагадаємо, що в лютому у Львові екіпаж поліції приїхав на виклик про проникнення до магазину, на місці події пролунав вибух. Ще один вибух на місці події пролунав, коли приїхав другий екіпаж правоохоронців. Внаслідок теракту загинула 23-річна поліцейська.
У березні терористичний акт стався у Бучі в Київській області. Після того, як на місце, де пролунав вибух, приїхала поліція, стався ще один. Постраждали двоє правоохоронців.
Контррозвідка СБУ пояснювала, що мета ворожих диверсій і терактів – дестабілізувати ситуацію всередині України.
Як повідомлялося, в столиці правоохоронці затримали двох чоловіків, які обікрали авто та підпалили його, намагаючись приховати сліди свого злочину.