На етапі Гран-прі Формули-1 у Катарі встановили фантастичний рекорд (ВІДЕО)

Під час недільного Гран-прі Катару, команда Макларен була в центрі уваги завдяки історичному піт-стопу.
На Гран-прі Формули-1 у Катарі встановили фантастичний рекорд. Фото - F-1 в Instagram

Гонка завершилася перемогою Макса Ферстаппена, яка стала для нідерландського пілота уже 14-ою у 17 стартах сезону. На подіум також піднялись Оскар Піастрі та Ландо Норріс з Макларен.

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на Формулу-1 в Х, особливу увагу привернув саме Норріс, який увійшов в історію завдяки цій гонці. Під час його піт-стопу, команда Макларен встановила фантастичний рекорд у Формулі-1, завершивши процедуру за неймовірні 1,8 секунди. Це на 0,2 секунди швидше за попередній рекорд команди та на 0,13 секунди краще за минулий світовий рекорд.

Формула-1
Найшвидші піт-стопи в історії Формули-1. Фото – Ф-1 в Instagram

Раніше цей рекорд належав команді Ред Булл, яка встановила його у 2019 році. Тепер Макларен займає перше і третє місце у списку найшвидших піт-стопів в історії Формули-1.

Варто відзначити, що Макларен – друга найуспішніша команда у Формулі-1 після Феррарі. Британська компанія бере участь у цих змаганнях з 1966 року і здобула 183 перемоги, 12 титулів і 8 перемог у Кубку конструкторів.

Також раніше ми писали про те, що Макс Ферстаппен достроково став триразовим чемпіоном Формули-1