Леннокс Льюїс хоче повернутися на ринг: де і з ким битиметься легендарний боксер

Льюїс один з небагатьох боксерів, які пішли на пенсію і там і залишилися, не виходячи більше на ринг за жодних обставин. Він був останнім беззаперечним чемпіоном у важкій вазі, утримуючи всі головні титули приблизно 24 роки тому

Денис Тарнавський
Популярний і легендарний важковаговик Леннокс Льюїс натякнув, що, можливо, проведе ще один бій. Фото - boxing-social.com

Його останній бій проти Віталія Кличко у 2003 році був надважким. Він завдав українцю величезної рани біля ока, що призвело до зупинки бою після шостого раунду, і Льюїс зберіг свої титули WBC, IBO та The Ring, хоча на момент зупинки він програвав Кличку за очками. Він повісив рукавички з рекордом, який включає перемоги над Майком Тайсоном, Евандером Холіфілдом і Хасімом Рахманом.

Після того як він залишив спорт, він часто працював експертом, але зараз, очевидно, заговорив про можливе повернення.

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на Boxing Social, виступаючи в подкасті Jaxxon, зірка MMA, актор і борець Ремпейдж Джексон розповів про зустріч з Льюїсом у Саудівській Аравії перед власним запропонованим боєм із колишньою жертвою Льюїса Шенноном Бріггсом.

Леннокс Льюїс підійшов до мене, схопив і сказав: «Привіт, я чув, що ти хочеш битися з Шенноном». Я тебе навчу!

Він каже, що через кілька хвилин голова головного управління розваг Туркі Алальших запитав, хто хоче битися з Льюїсом.

Я дивлюся навколо, і ніхто не піднімає руку, мій тренер був поруч зі мною, я підняв руку і сказав, що буду битися з Ленноксом Льюїсом, як тільки поб’ю дупу Шеннона.

Він стверджує, що тоді Льюїс погодився на бій.

Він підняв руку і сказав: Я готовий.

Чи вийде з цього що-небудь, ще невідомо, бо Льюїс досі уникав будь-яких виставкових боїв. Однак якщо десь і можна це зробити, то це Саудівська Аравія.

Оскільки наступного року Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик зустрінуться один з одним у першому беззаперечному бою майже за чверть століття, Льюїс уважно спостерігатиме за цим.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що легендарний Холіфілд розповів, кого вважає найкращим бійцем

Share This Article
Спорт - це не просто гра, це наше життя. Дізнайтеся більше разом із нами
Leave a comment