Колекції чоловічих кросівок Асікс для спорту, подорожей та повсякденного комфорту

Знайти бренд, який користується таким самим визнанням серед спортсменів, як Asics — не надто легке завдання. Це справжня компанія-легенда, яка зробила перші кроки на зламі важких 1940-х і 1950-х років у Японії

Однак її репутація швидко поширилася на інші ринки, й наразі бренд чудово себе зарекомендував в Україні. Кросівки Asics є синонімом комфорту, сучасних технологій та постійного розвитку.

Які колекції кросівок для чоловіків пропонує Asics 

В колекціях бренду представлені дуже різноманітні та функціональні чоловічі кросівки Асікс для будь-яких потреб. Бренд розвиває кілька напрямів виробництва кросівок: для бігу, тренувань, волейболу, тенісу, повсякденного носіння. Серед них легко знайти практичне та функціональне взуття для свого рівня досвіду.

  • Asics GEL-Cumulus. Розроблена для бігу на трасі, ця колекція пропонує збалансований комфорт та амортизацію.
  • Asics GEL-Quantum. Сучасна колекція, яка поєднує стиль і функціональність, часто використовується для повсякденного носіння.
  • Asics GEL-Nimbus. Ця колекція спрямована на задоволення потреб бігунів, для яких важливий високий рівень амортизації та комфорту під час тривалих забігів.
  • ASICS Trail Scout 3. В колекцію входить взуття для бігу по бездоріжжю. Виразний протектор надає відчуття впевненості під час долання перешкод.
  • ASICS Fuji Lite 4. Бігове взуття з сітчастим верхом та невагомою пінною підошвою сприяє розвитку швидкісного бігу. Протекторна підошва надає якісне зчеплення з різними типами поверхні.

Які головні критерії вибору чоловічих кросівок Asics онлайн

При виборі взуття онлайн існує ряд критеріїв, які варто враховувати для того, щоб зробити оптимальний вибір чоловічих кросівок через інтернет-магазин.

  • Тип активності. Визначте, для якої саме активності потрібні кросівки. Asics пропонує різні моделі для бігу, тренувань у залі, повсякденного використання тощо.
  • Тип стопи. Важливо врахувати тип стопи — нейтральний, гіпопронація, гіперпронація. Різні моделі Asics можуть бути оптимізовані для конкретних типів стоп.
  • Амортизація. Оберіть рівень амортизації, особливо якщо плануєте тривалі бігові тренування на дальні відстані. Моделі з технологією GEL можуть стати універсальним варіантом.
  • Вага й конструкція підошви. Звертайте увагу на вагу кросівок та конструкцію підошви. Це впливає на зручність та підтримку.
  • Матеріали верху. Розглядайте матеріали верху кросівок — вони повинні бути дихаючими та забезпечувати хорошу вентиляцію. Популярні варіанти, виготовлені з текстилю та сітки.

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати