Карлос Алькарас другий рік поспіль обіграв Новака Джоковича у фіналі Вімблдону

Іспанський тенісист Карлос Алькарас виграв Вімблдонський турнір 2024 року
Карлос Алькарас захистив свій титул на Вімблдоні та виграв свій 4-й титул на турнірах Великого шолома. Фото - ATP Tour/X

У фіналі 21-річний Алькарас у трьох сетах переміг 24-разового чемпіона турнірів Великого шолома Новака Джоковича: 6:2, 6:2, 7:6. Матч тривав дві години 27 хвилин.

Як повідомляє «Kreschatic», для Алькараса це четвертий виграний титул Великого шолома. В 2022-му іспанець переміг на US Open, рік тому також обіграв Джоковича у фіналі Вімблдона, а цього року ще здобув перемогу на «Ролан Гаррос».

Карлос Алькарас
Новак Джокович і Карлос Алькарас після матчу. Фото – ATP Tour/X

Алькарас став дев’ятим тенісистом в історії, який виграв два Вімблдони поспіль, а також шостим в історії переможцем «Ролан Гаррос» та Вімблдону в одному сезоні. Він же лише четвертий в історії гравець, який зумів двічі обіграти Джоковича у фіналах турнірів Великого шолома.

За перемогу на Вімблдоні іспанський тенісист отримає 2,7 мільйона фунтів призових (приблизно 3,5 мільйона доларів).

Напередодні у жіночому фіналі Вімблдонського турніру чеська тенісистка Барбора Крейчикова перемогла італійку Ясмін Паоліні у трьох сетах – 6:2, 2:6, 6:4.

Також раніше ми писали про те, що Карлос Алькарас у важкому п`ятисетовому матчі виграв Ролан Гаррос