Світоліна вибила другу ракетку світу на WTA 1000 і вийшла до півфіналу в США

Еліна Світоліна здобула перемогу над другою ракеткою світу Ігою Свьонтек і вийшла до півфіналу турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі.

Еліна Світоліна. Фото - 24tv.ua.

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула гучну перемогу у чвертьфіналі престижного турніру серії WTA 1000 в Індіан-Веллсі, обігравши одну з головних фавориток змагань Ігу Свьонтек. Про перебіг поєдинку повідомляється на сторінці турніру та у матеріалах WTA, пише Kreschatic.

Як пройшов матч Світоліна — Свьонтек

Поєдинок між першою ракеткою України та другою ракеткою світу тривав понад дві години і завершився перемогою українки.

У першому сеті Світоліна швидко перехопила ініціативу. Вона зробила два брейки та впевнено завершила партію з рахунком 6:2.

Другий сет пройшов під диктовку польської тенісистки. Свьонтек змогла зрівняти рахунок за партіями та перевела матч у вирішальний сет.

Третя партія стала найнапруженішою. За рахунку 4:4 матч міг перейти у тай-брейк, однак українка виграла два ключові гейми поспіль і завершила поєдинок на свою користь.

Це була шоста зустріч тенісисток у професійному турі. Для Світоліної ця перемога стала лише другою у протистоянні з польською суперницею.

Шлях Світоліної до чвертьфіналу

На попередніх стадіях турніру українська тенісистка показала впевнену гру проти кількох сильних суперниць.

До чвертьфіналу вона пройшла після перемог над такими опонентками:

  • німкенею Лаурою Зігемунд
  • американкою Ешлін Крюгер
  • чешкою Катериною Синяковою, яка знялася з матчу через травму після першого сету

З початку сезону Світоліна демонструє стабільні результати. У 2026 році вона вже здобула 19 перемог, що наразі є одним із найкращих показників у WTA-турі.

Хто стане суперницею у півфіналі

У півфіналі турніру в Індіан-Веллсі Світоліна зустрінеться з представницею Казахстану Єленою Рибакіною — чинною чемпіонкою Australian Open та третьою ракеткою світу.

Тенісистки вже шість разів зустрічалися між собою. Статистика їхніх протистоянь наразі рівна — по три перемоги кожної.

Останній матч між ними відбувся торік на турнірі в Мадриді, де перемогу здобула українська спортсменка.

Півфінальні поєдинки турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі заплановані на ніч проти 14 березня.

Нагадаємо, раніше ми писали про жест японської боксерки на підтримку України перед поєдинком і реакцію Офісу президента.

Поділіться цією статтею