Голосування в ООН надихнуло ХАМАС – МЗС Ізраїлю розкритикувало резолюцію про припинення вогню

Міністр закордонних справ Ізраїлю заявив у вівторок, що резолюція, яку ухвалила Рада Безпеки ООН, і яка закликає до негайного припинення бойових дій в Секторі Газа, надихнула ХАМАС і спонукало терористів відхилити останню пропозицію Ізраїлю про припинення вогню
Ізраїль розкритикував резолюцію ООН про припинення вогню в Газі. Фото - rbc.ua

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на Guardian, пізно ввечері в понеділок ХАМАС оприлюднив заяву, в якій відхилив останню пропозицію про угоду, заявивши, що Ізраїль не приймає основні вимоги угрупування щодо «всеосяжного припинення вогню в Газі, повернення переміщених осіб і реального обміну полоненими».

припинення вогню в Газі
Палестинці оглядають пошкодження будівлі після нічного ізраїльського бомбардування в Газі. Фото – theguardian.com

Associated Press повідомляє, що Ісраель Кац сказав ізраїльському армійському радіо, що резолюція ООН вказала ХАМАС на те, що міжнародний тиск на Ізраїль посилюється, і що їм потрібно лише дочекатися закінчення війни через цей тиск, а не погоджуватися на будь-які поступки.

Хамасу вчора передали повідомлення про те, що їм не потрібно поспішати.

– сказав Кац.

У якості подальших ознак порушення відносин між Ізраїлем та його найбільшим союзником Кац також розкритикував США за те, що вони не наклали вето на резолюцію. Кац також зазначив, що узгоджений текст не засуджує ХАМАС.

Також раніше ми писали про те, що в ООН заявили про «зростаючий міжнародний консенсус» щодо припинення вогню в Газі

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати