В Естонії до шести років в`язниці за шпигунство засудили російського професора

Суд Естонії засудив колишнього професора політичної теорії Тартуського університету, громадянина Росії, до шести років і трьох місяців в'язниці за шпигунство
Естонія засудила росіянина В’ячеслава Морозова за шпигунство. Фото - ERR

Cуспільний мовник країни ERR повідомив, що В’ячеслав Морозов був заарештований у січні та звинувачений у зборі інформації про внутрішню політику Естонії, політику оборони та безпеки, а також пов’язану з нею людей та інфраструктуру.

Як повідомляє «Kreschatic», його також звинуватили в передачі інформації про політичну ситуацію в Естонії, відносини з союзниками, інтеграцію та соціальну згуртованість.

Голова Служби внутрішньої безпеки Естонії в січні повідомив ERR, що Морозов поділився інформацією з російськими спецслужбами.

За даними Естонської наукової інформаційної системи ETIS, В’ячеслав Морозов до 2010 року працював у Санкт-Петербурзькому державному університеті, а після цього був пов’язаний із Тартуським університетом. У 2016-2023 роках він обіймав у Тарту посаду професора досліджень Європейського союзу та Росії, а з 1 вересня 2023 року по 11 січня 2024 року – професора міжнародної політичної теорії.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Польщі заарештували шпигуна, який намагався отримати дані про військову допомогу Україні

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *