Замінив одного родича на іншого: Кадиров призначив свого племінника секретарем Ради безпеки Чечні

Глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що його 27-річного племінника Хамзата Кадирова призначено секретарем Ради безпеки республіки
Хамзат Кадиров також обіймає посаду помічника голови Чечні. Фото - росЗМІ

Як повідомляє «Kreschatic», раніше посаду секретаря Ради безпеки Чечні обіймав Турпал-Алі Ібрагімов — двоюрідний брат глави республіки, тепер він керуватиме Шалінським районом. «Вони обоє [Ібрагімов та Кадиров] мають багатий досвід на керівних посадах і впораються з покладеними на них обов’язками», — заявив Кадиров.

10 травня депутат Держдуми від Чечні Адам Делімханов повідомив, що Рамзан Кадиров вручив своєму племіннику орден Мужності. Указ про вручення ордену підписав Путін.

Делімханов у своєму посту зазначив, що Хамзат «від початку спеціальної військової операції бере активну участь у підтримці чеченських бійців».

У 2023 році Хамзата Кадирова нагородили медаллю ордену «За заслуги перед Батьківщиною» ІІ ступеня, а також надали йому звання Героя Чечні. Незадовго до цього він був призначений на посаду міністра майнових та земельних відносин Чечні.

У лютому 2020 року Хамзат Кадиров, якому на той момент було 23 роки, очолив Мінспорту Чечні. Глава республіки пояснив призначення племінника на високу посаду тим, що він — онук Ахмата Кадирова.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що син Кадирова у 18 років став президентом футбольного клубу «Ахмат» та міністром спорту Чечні

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *