Мерц закликав вжити заходів для економічного виснаження Росії

Глава німецького уряду Фрідріх Мерц закликав економічно виснажити Російську Федерацію, щоб позбавити Москву можливості фінансувати ВПК.
Фрідріх Мерц. Фото - REUTERS/Ints Kalnins

Канцлер ФРН в інтерв’ю німецькому телеканалу Sat.1 пояснив, чому, на його думку, кремлівський диктатор не припинить війну проти України найближчим часом. Мерц пояснив, що Путін переконаний, що всі переваги наразі на боці Російської Федерації, повідомляє видання «Kreschatic».

Політик зазначив, що сьогодні у глави Кремля немає жодних підстав для того, щоб прийняти пропозицію щодо перемир’я або укласти з Україною мирну угоду. Представник Берліна пояснив, що лідер росіян буде готовий до переговорів лише тоді, коли це буде вигідно йому.

Глава німецького уряду закликав міжнародну спільноту створити умови для того, щоб Москва була змушена погодитися на припинення вогню. Мерц уточнив, що необхідно запровадити санкції, мита проти країни-агресорки та держав, які продовжують торгувати з нею та купувати її енергоносії.

Політик додав, що ці заходи допоможуть досягти економічного виснаження Росії, що позбавить Кремль можливості фінансувати військово-промисловий комплекс РФ.

Нагадаємо, що 2 вересня у Пекіні словацький прем’єр Роберт Фіцо зустрівся з Путіним. Представник Братислави поскаржився диктатору на політику Європейського Союзу.

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *