Electrolux, Tefal, Braun та Rowenta заблокували поставки техніки в Росію за паралельним імпортом

Виробники побутової техніки Electrolux, Tefal, Braun та Rowenta почали блокувати постачання своєї продукції в Росію за паралельним імпортом
Electrolux, Tefal, Braun та Rowenta почали блокувати «паралельний імпорт» в Росію. Фото - Electrolux

Як повідомляє «Kreschatic» з посиланням на російське видання «Комерсант», за їхніми словами, виробники прописують у контрактах із партнерами в інших країнах мораторій на реекспорт продукції до Росії. У разі порушення цієї заборони бренди розривають договір із рітейлером. При цьому Electrolux в Росії також вимагає блокування розміщення своїх товарів на маркетплейсах, уточнив представник компанії.

Практика західних компаній фіксувати в контрактах заборону на перепродаж продукції в Росію «була помічена» ще у 2022 та 2023 роках. «Частина брендів навіть ініціювала перевірки та карала партнерів, які порушили умову», — додав представник компанії-дистрибутора.

Співрозмовники видання вважають, що заборона іноземних компаній на паралельний імпорт може призвести до повного зникнення їхньої продукції з російського ринку. Їхнє місце з великою ймовірністю займуть компанії з Китаю та Туреччини, вважають джерела.

Electrolux в Росії
Фото – Reuters

При цьому один із топ-менеджерів великого російського рітейлера заявив, що в їхній мережі продукція Electrolux в Росії не продається з лютого 2022 року. «Зараз невигідно шукати фахівців з постачання продукції, поставленої за паралельним імпортом, оскільки кінцева ціна виходить дорожче за аналоги з інших країн, відповідно, на цьому неможливо заробити», — пояснив він.

Незабаром після початку повномасштабного вторгнення російських в Україну сотні іноземних компаній оголосили про зупинення роботи в РФ або повний вихід з країни. Зокрема, це зробили Electrolux та корпорація Procter & Gamble (їй належать Tefal, Braun та Rowenta).

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Samsung вирішив повернутися в Росію: техногігант відновив рекламну активність в країні

Share This Article
Спорт та технології - це не просто гра чи гаджети, це наше життя. Дізнайтеся більше разом із нами
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *