Уряд Німеччини профінансував будівництво сучасної лікарні в Миколаївській області

Модульна лікарня в смт. Березанка, Миколаївської області стала третьою лікарнею з шести, які будуть відкриті до кінця поточного року
Модульна лікарня обладнана всім необхідним для первинної та планової спеціалізованої допомоги. Фото - GIZ Ukraine

Як повідомляє «Kreschatic», реалізація активностей здійснюється GIZ Ukraine в рамках проекту  «EU4ResilientRegions – Спеціальної програми підтримки України», яка фінансується урядом Німеччини.

Лікарня укомплектована сучасним медичним та лабораторним обладнанням. Постачається медичне обладнання для кабінетів 18 медичних спеціалістів: функціональної діагностики (ЕКГ, ЕЕГ, УЗД тощо), лабораторних аналізів, кабінету терапевта, ЛОРа, офтальмолога, гінеколога, хірурга, маніпуляційного та консультаційного кабінетів, фізіотерапії тощо.

Модульна лікарня обладнана не тільки медичним обладнанням для первинної та планової спеціалізованої допомоги, а й зможе надавати деякі послуги високоспеціалізованої медичної допомоги, що було можливим лише в Миколаєві чи Одесі

– говорить Георг-Себастіан Хольце, директор кластеру GIZ Ukraine: Resilient Society.

Проект з побудови шести лікарень значно розширить можливості існуючих закладів щодо збільшення спроможності громад в наданні медичних послуг мешканцям найближчих міст і сел та тимчасово переміщеним особам.

Модульна лікарня
Фото – GIZ Ukraine

Крім того, усі заклади будуть оснащені сучасними меблями, в т. ч. медичними, ІТ обладнанням – ноутбуками, комп’ютерами, телевізорами, принтерами, побутовою технікою, санітарним обладнанням тощо. Також передбачене навчання фахівців лікарні користуватися обладнанням, як в режимі онлайн, так і під час практичних занять на місці.

Для автономності лікарні збудовано автономну сонячну електричну станцію з встановленою потужністю 70 кВт. Вони розраховані на забезпечення безперебійного функціонування всього наявного медичного обладнання в збудованих модулях (без урахування потреб опалення). Сонячні панелі встановлено на модульних блоках, на дахах існуючих закладів і на земельних ділянках поруч з модульною лікарнею.

До складу сонячної станції також входять сучасні резервні накопичувачі електричного живлення потужністю 52 кВт, встановлені в модульних лікарнях, гібридні та мережеві інвертори, програмне забезпечення для роботи станцій в режимі онлайн.

Для аварійного енергопостачання лікарні також встановлений сучасний дизельний генератор  потужністю 160 кВт разом з резервом палива.  Навколо будівель облаштовано простір, забезпечено доступ до модульних лікарень осіб з обмеженими можливостями. Всі заклади, разом з генераторами, захищені бар’єрами HESCO, які мають захистити лікарню від уламків на випадок можливих обстрілів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Уряд Німеччини та ЄС профінансував будівництво шести сучасних лікарень

Share This Article
Наша інформація - це ключ до розуміння подій
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *