В аналітичному матеріалі ISW зазначається, що у січні ЗС РФ окупували приблизно 498 км² в Україні та відбили території в Курській області. Щодня ворог захоплював близько 16,1 км², втрачаючи за цей час 96 загарбників на 1 км².
Американські експерти нагадали, що у грудні армія Путіна зайняла 593 км², поклавши на такі територіальні досягнення 48 670 окупантів, пише видання «Kreschatic».
Аналітики зазначають, що зниження захопленої території на 100 кілометрів квадратних з грудня по січень, із аналогічною місячною кількістю «двохсотих» загарбників, свідчить про те, що рівень втрат «другої армії світу» на війні в Україні залишається високим.
Раніше в Інституті вивчення війни повідомляли про сповільнення наступу російських військ з листопада по грудень 2024 року. На думку експертів, військове керівництво РФ допустило рекордний рівень втрат живої сили з вересня по листопад, щоб збільшити територіальні завоювання.