Сьогодні близько 09:00 російські окупанти випустили по Полтаві дрони-камікадзе «Шахед», у місті пролунали вибухи. Начальник ОВА заявив, що внаслідок удару зайнялася пожежа, пошкоджена цивільна інфраструктура обласного центру, інформує видання «Kreschatic».
Чиновник повідомив, що на місці події працюють всі необхідні служби. За його словами, наразі відомо про 2 загиблих та 11 поранених. Когут закликав містян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
У Сухопутних військах ЗСУ уточнили, що внаслідок одного з влучань у Полтаві виникла пожежа у будівлі об’єднаного міського ТЦК. Через інший удар поблизу обласного ТЦК виникло займання на території приватного житлового будинку. На жаль, внаслідок цих атак є загиблі та поранені, зокрема серед цивільних.
Як повідомлялося, виробник дронів пояснив, чому Київ ризикує стати найбільш незахищеним містом в Україні.