“Динамо” перемагає “Рейнджерс” та виходить до плей-офф ЛЧ

"Динамо" здобуло перемогу над шотландським "Рейнджерсом" у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, який відбувся в Глазго.
Динамо проти Рейнджерс. Фото - ФК ДК

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на офіційний сайт УЄФА

Перша гра, що проходила 6 серпня в Любліні, закінчилася внічию 1:1. У повторній зустрічі “Динамо” скористалося чисельною перевагою, яка виникла на початку другого тайму через вилучення бразильського захисника “Рейнджерс” Жефте, який отримав другу жовту картку.

Київська команда реалізувала свою перевагу на 82-й хвилині завдяки голу Олександра Піхальонка. Невдовзі після цього Назар Волошин подвоїв рахунок, забезпечивши перемогу “Динамо” з результатом 2:0.

У плей-офф Ліги Чемпіонів “Динамо” зустрінеться з австрійським “Зальцбургом”, який в третьому кваліфікаційному раунді переміг голандський “Твенте” з загальним рахунком 5:4.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Манчестер Сіті загрожує виліт із АПЛ.