Ізраїль здійснив масоване бомбардування півдня Сектору Газа незважаючи на резолюцію ООН

Південна частина Сектору Газа зазнала інтенсивного бомбардування Ізраїлем протягом ночі, незважаючи на міжнародний тиск щодо негайного припинення вогню на території, якій загрожує голод
Клуби диму після ізраїльського бомбардування Рафаху на півдні Сектора Газа, 27 березня 2024 року. Фото - timesofisrael.com

У повідомленні агентства новин Agence France-Presse (AFP) говориться, що Ізраїль здійснив авіаудар, який був спрямований на південне місто Рафах та його околиці – останнє місто в Газі, яке не було атаковане ізраїльськими наземними силами. Близько 1,5 мільйона людей знаходяться в цьому районі, багато з них втекли на південь до кордону з Єгиптом, інформує «Kreschatic».

Як повідомляє AFP, також було чути звуки вибухів і було видно, як піднімається дим у місті Газа на півночі, де ізраїльські війська атакують найбільшу міську лікарню вже більше тижня, пише Guardian.

Ізраїльські сили також оточили дві лікарні в Хан-Юнісі, де, за словами міністерства охорони здоров’я Гази, 12 людей, у тому числі кілька дітей, були вбиті під час ізраїльського удару по табору для переміщених осіб.

Міністерство охорони здоров’я Гази, яким керує ХАМАС, повідомило вранці в середу, що за ніч було вбито 66 людей, у тому числі троє загиблих під час авіаударів Ізраїлю по Рафаху та його околицях.

За даними AFP, Палестинський Червоний Півмісяць попередив, що тисячі людей опинилися в пастці в лікарні Нассера в Хан-Юнісі і «їхнє життя в небезпеці».

Ізраїль
Парашути з гуманітарною допомогою над Газою. Фото – timesofisrael.com

Бої тривали безперервно через два дні після того, як Рада Безпеки ООН прийняла свою першу резолюцію, яка закликає Ізраїль і ХАМАС до «негайного припинення вогню» та закликає звільнити приблизно 130 заручників, які, за словами Ізраїлю, залишаються в Газі, включаючи 34 полонених, які вважаються мертвими.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що МЗС Ізраїлю розкритикувало резолюцію про припинення вогню

Share This Article
Світ в об'єктивному відображенні: погляньте через наш об'єктив.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *