Людство та ігри: тисячолітнє захоплення, яке об’єднує

Ігри — це не лише розвага, а й частина історії людства, яка з’єднує покоління, навчає та формує унікальну мову спілкування.
Гра. Фото - Pexels

Про це повідомляє “Kreschatic” з посиланням на IFLscience 

Люди грають в ігри тисячі років, і це захоплення виникло задовго до появи мови. Археологи знаходять ігрові дошки у найдавніших місцях, таких як королівські гробниці чи храми. У стародавньому Єгипті жерці на дахах храмів розважалися іграми під час очікування астрономічних явищ. У Помпеях люди малювали ігрові поля прямо на землі чи стінах. Знахідки, як-от сенет або “Королівська гра Ур”, свідчать, що ігри були важливими навіть у житті фараонів.

Шахи у 19 столітті були справжнім соціальним феноменом. Їх грали всі: від монархів до робітників, у тому числі жінки легкої поведінки. Ця гра не знала меж соціального статусу, а журнали зі стратегіями шахів читали у кожному куточку. Інші ігри мали повчальну мету, наприклад, “змії та драбини” навчали дітей концепції карми, пояснюючи, як добрі та погані вчинки впливають на життєвий шлях.

Ігри стали природним інструментом навчання і досі відіграють цю роль. Вони допомагають засвоювати правила, які важливі для дорослого життя. Навіть Платон вважав, що через ігри діти вчаться дисципліни та розумінню законів. Зараз, як і тисячі років тому, вони не лише розважають, а й допомагають розвиватися, а ще об’єднують людей різних культур та поколінь.

Відеоігри — сучасний аналог древніх забав, який зберіг суть: навчати, розважати та залучати. Хоча вони адаптувалися під нові технології, головне залишилося незмінним. Гра, незалежно від часу, є важливою частиною життя.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи мав Ісус Христос дружину та дітей.

Share This Article
Щоб бути вільним потрібно знати правду.
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Exit mobile version