Воїни 17-ої танкової бригади епічно знищили БМП росіян ударами FPV-дронів (ВІДЕО)

Бійці 17-ої окремої танкової бригади  імені Костянтина Пестушка влучними ударами FPV-дронів знищили бойову машину піхоти росіян на Бахмутському напрямку
Знищення російської БМП на Бахмутському напрямку. Фото - Гончаренко центр

Про це повідомляє волонтерська мережа Гончаренко центр, яка забезпечує бригаду дронами, інформує «Kreschatic».

За словами бійця 17-ої бригади на псевдо «Механік», знищити ворожу БМП вдалося за допомогою всього двох FPV-дронів. Першим ударом українські військові поцілили прямо в люк машини, тим самим ліквідувавши екіпаж. Другий удар повністю знешкодив російську БМП та спричинив детонацію, що повністю знищила техніку окупантів.

Військові зазначають, що активно застосовують FPV-дрони на Бахмутському напрямку. Це дозволяє не лише нищити бронетехніку противника, а й зменшувати чисельність особового складу ворога.

Волонтери, які передали бригаді FPV-дрони, додають, що кількість запитів та ударні безпілотники від військовослужбовців лише зростає:

Очевидно, що FPV-дрони сьогодні активно використовують і наші захисники, і російські окупанти. Не дарма цю війну вже давно охрестили війною дронів. Тож наше ключове завдання сьогодні – забезпечувати ЗСУ достатньою кількістю FPV та засобами боротьби із російськими дронами

Зазначимо, 17-та окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка  — формування танкових військ у складі Сухопутних військ ЗСУ, входить до складу ОК «Схід». Бригаду названо на честь Костянтина Пестушка — отамана Степової дивізії, головного отамана Холодноярської республіки.

FPV
Фото – Гончаренко центр

У травні 2022 року бригада брала активну участь у боях по звільненню Харківщини від росіян. Поблизу селища Білогорівка Луганської області 17-та бригада долучилася до знищення понад 100 одиниць російської бронетехніки, яка готувалася форсувати Сіверський Донець. Нині бійці дають відсіч противнику на Бахмутському напрямку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Мережі з`явилось відео ефектного знищення російського танку Т-90 з БМП «Бредлі»

Share This Article
Україна в об'єктивному світлі: ми показуємо справжню картину
Коментувати