Британський стартап з українським корінням Revolut повідомив про рекордне зростання доходів

Revolut, один з найвідоміших фінтех-стартапів у світі, оголосив про значне зростання доходів у першій половині 2024 року
Revolut подвоює дохід до $2,2 мільярда, попри триразове зростання кредитних витрат. Фото - Revolut

Доходи компанії досягли $2,2 мільярда, що майже вдвічі більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Однак, на фоні такого зростання, кредитні втрати Revolut також збільшилися втричі, пише Bloomberg.

Зростання доходів та нові продукти

Різке збільшення доходів пояснюється активним розширенням на нові ринки та впровадженням нових продуктів. Як повідомляє «Kreschatic», у першій половині 2024 року компанія запустила низку нових послуг, включаючи спільні рахунки, страхування автомобілів та інші продукти, що сприяло залученню нових клієнтів та збільшенню користувачів. Станом на середину 2024 року, кількість користувачів додатку перевищила 35 мільйонів.

Виклики з кредитами

Попри фінансовий успіх, компанія зіткнулася з проблемами в управлінні кредитними ризиками. Кредитні витрати за цей період зросли втричі, що викликає занепокоєння у інвесторів та аналітиків. Revolut планує вдосконалити процедури оцінки кредитоспроможності та підвищити ефективність управління ризиками, щоб мінімізувати втрати у майбутньому.

Подальше розширення та розвиток Revolut

Компанія активно працює над подальшим розширенням своєї присутності на ринку та планує збільшити кількість співробітників до 10 000 до кінця 2024 року. Revolut прагне стати “фінансовим супердодатком”, аналогом китайських Alipay та WeChat Pay, і продовжує впроваджувати нові продукти для своїх клієнтів у всьому світі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вартість технологічної компанії Revolut, яку заснував українець, зросла майже до 26 мільярдів доларів

Share This Article
Спорт та технології - це не просто гра чи гаджети, це наше життя. Дізнайтеся більше разом із нами
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *